Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2017-06-12 20:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Filharmonia zaprasza na „Grę o taniec”

Olsztyn24
Plakat imprezy
„GRA o taniec” to widowisko taneczne, które odbędzie się 18 czerwca 2017 roku (niedziela), o godz. 11. 00 i godz. 15.00 w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Opiekunem artystycznym, reżyserem i choreografem spektakli jest Katarzyna Grabińska. Konsultacje reżyserskie: Tatiana Asmolkova, Tomasz Czaplarski.

Jak co roku Pracownia Tańca PRYZMAT oraz Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA przygotowują wspólne widowisko będące podsumowaniem całorocznej pracy artystycznej, w którym biorą udział wszyscy tancerze – profesjonaliści, jak i amatorzy, artyści, instruktorzy, choreografowie działający w ramach zespołu i fundacji. Językiem przekazu zespołu jest teatr tańca. Tegoroczne widowisko będzie prezentowane w roku jubileuszowym dla Pryzmatu, działającego w Olsztynie od 10 lat pod kierownictwem artystycznym Katarzyny Grabińskiej.

„GRA  o taniec” to widowisko taneczne podzielone na dwie części. Część pierwsza to spektakl taneczny, w którym tancerze zamienią się w graczy i zabiorą nas do świata wielkich, czasami niebezpiecznych gier. Widzowie zostaną wciągnięci w kolejne etapy tanecznej gry. Czy będzie to tylko zwykła gra? A może w tym wszystkim będzie chodzić o coś więcej?
R E K L A M A
banner
W drugiej części grupy taneczne zespołu PRYZMAT zaprezentują własne układy choreograficzne, nad którymi pracowały w mijającym roku artystycznym. Zobaczymy choreografie, które zostały nagrodzone w ogólnopolskich konkursach tanecznych, a także zobaczymy występy tancerzy, którzy dopiero, co rozpoczęli w „Pryzmacie” swoją przygodę z tańcem.

Wystąpią: tancerze grup zespołu Pracowni Tańca PRYZMAT oraz artyści Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA. Przygotowanie taneczne i choreografia: Katarzyna Grabińska, Tatiana Asmolkova, Paulina Spiel, Anna Janczarek, Kamila Olszewska, Izabela Noskiewicz, Anna Kosik, Anna Afeltowicz. Kostiumy: Adriana Jędrych, Oświetlenie: Adam Pawełko, Muzyka: DJ Atis. Koordynator widowiska: Agnieszka Tomczyk.

Serdecznie zapraszamy do sali koncertowej filharmonii na trwającą 2,5 godziny przygodę z tańcem.

logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl