Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-06-24 22:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Piknikowo z Kłobukiem i MBP

Olsztyn24
Piknik z Kłobukiem 2017 | Więcej zdjęć »
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprosiła dzisiaj (24.06) olsztynian na kolejny Piknik z Kłobukiem nad Jeziorem Długim. Od godziny 11.00 głównie młodsi mieszkańcy miasta świetnie się bawili, uczestnicząc w przygotowanych przez bibliotekarzy atrakcjach takich jak m. in. gry zręcznościowe, układanki, puszczanie baniek mydlanych i czytanie książek. 

Główną atrakcją pikniku była gra miejska przygotowana przez bibliotekarzy, która polegała na przemierzeniu przez uczestników „uzbrojonych” w kartę gry z polami na pieczątki ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Jeziora Długiego. Aby uzyskać pieczątki, należało rozwikłać zagadki i wykonać nietypowe zadania. Wszyscy, którym udało się je wypełnić, mogli wylosować nagrody.

Uczestnicy pikniku mogli także obejrzeć dwa spektakle: „Wniebowianki” w wykonaniu Stowarzyszenia Pro-Czwórka oraz „Radosna opowieść” w wykonaniu Teatru Form Niezależnych Korzunowicz.
R E K L A M A
banner
Piknik z Kłobukiem jest kontynuacją realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną projektu „Antologia Warmińska”. Jego celem jest promocja legend i literatury Warmii i Mazur, głównie wśród najmłodszych czytelników.


Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Piknik z Kłobukiem 2017

24-06-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl