Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WMOSG | 2017-06-30 19:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Ślubowanie w Straży Granicznej

Olsztyn24
Ślubowanie w WMOSG (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się dzisiaj (30.06) uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, 9 nowych funkcjonariuszy wypowiedziało słowa przysięgi. Ślubowanie przyjął Komendant W-MOSG płk SG Tomasz Semeniuk.  

Komendant, pogratulował ślubującym wstąpienia w szeregi Straży Granicznej. Płk Tomasz Semeniuk podkreślił, że ślubowanie to przede wszystkim wydarzenie będące wyrazem patriotyzmu oraz zobowiązania wobec Ojczyzny. Zaznaczył, że każdy funkcjonariusz powinien strzec dobrego imienia służby, honoru i godności. Już za kilka dni funkcjonariusze, którzy dzisiaj ślubowali, rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie, po którym zostaną skierowani do pełnienia służby w placówkach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Ponadto, w trakcie uroczystości komendant oddziału za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych nadał emblemat pamiątkowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej 2 pracownikom i 10 funkcjonariuszom SG.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl