Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WMOSG | 2017-05-24 14:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Strażnicy graniczni najlepsi w Regatach Żeglarskich Służb Mundurowych

Olsztyn24
Zwycięska załoga z WMOSG ( fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wywalczyli I miejsce na Regatach Żeglarskich Służb Mundurowych, organizowanych przez Służbę Więzienną.

21-23 maja w Siemianach koło Iławy, na jeziorze „Jeziorak”, odbyły się Regaty Służb Mundurowych. W zawodach wzięło udział 26 3-osobowych załóg. Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: mł. chor. SG Mariusz Mińczuk z PSG w Węgorzewie - sternik, por. SG Tomasz Wróblewski i chor. szt. SG Ireneusz Ślusarczyk, obaj z komendy oddziału, po zaciętej walce zakwalifikowali się do finału. W finale ekipa z WMOSG pokonała drużyny Państwowej Straży Pożarnej, Policji i Służby Więziennej i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Nagrody i dyplomy najlepszym drużynom wręczali szefowie iławskich służb: dyrektor Zakładu Karnego, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej i zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji.
R E K L A M A
banner
Funkcjonariusze WMOSG uczestniczyli w zawodach m.in. dzięki wsparciu finansowemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl