Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2017-07-12 18:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Wakacje nie muszą być nudne

Olsztyn24
Park trampolin | Więcej zdjęć »
Dla dużych i małych miłośników skakania na trampolinach park 7 Jump Street przedłuża promocję cenową. Do końca wakacji w tym parku trampolin wyskaczesz się do woli w niższych, promocyjnych cenach.

Ponieważ póki co lato nie sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu, park trampolin 7 Jump Street zaprasza wszystkich spędzających wakacje w Olsztynie do zabawy w tym wyjątkowym miejscu. Tylko tu znajdziecie około sto różnej wielkości trampolin dla dużych i małych, a do tego dwa baseny z gąbkami. A co najważniejsze - nad bezpieczeństwem bawiących się w 7 Jump Street osób czuwa wykwalifikowana kadra, która dba o to, by bez odpowiedniego pakietu wiedzy i solidnej rozgrzewki nikt nie wszedł na trampoliny.

Do końca sierpnia park trampolin postanowił przedłużyć promocję cenową i pół godziny skakania kosztuje teraz 12 zł, a godzina - 18 zł. Za 90 minut szaleństw na trampolinach do końca wakacji w 7 Jump Street zapłacicie 27 zł, zaś za 120 minut - 36 zł. Dodatkowym bonusem jest to, że do każdego biletu park dodaje gratis 10 minut zabawy. Tak korzystnej oferty cenowej nie ma żaden inny park trampolin w tej części kraju!
R E K L A M A
banner
Przypominamy także, że w 7 Jump Street można organizować urodzinki dla dzieci. Na pakiet urodzinowy park trampolin także wprowadził promocję i teraz imprezę dla maluchów można tu zorganizować już za 349 zł. W tej cenie do 10 dzieci będzie się bawić pod okiem animatora przez dwie godziny! Park zapewnia także urodzinowy tort, sok oraz możliwość tańszego zakupu przekąsek.

Zapraszamy!

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl