Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2016-12-03 15:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Niezapomniany w-f tylko w Parku Trampolin

Olsztyn24
W olsztyńskim Parku Trampolin | Więcej zdjęć »
Coraz więcej szkół, nie tylko z Olsztyna, ale i regionu, decyduje się na zorganizowanie swoim uczniom lekcji wychowania fizycznego w Parku Trampolin 7 JumpStreet. Dlaczego? Bo takie lekcje to nie tylko ruch, ale i dobra, bezpieczna zabawa!

Choć olsztyński Park Trampolin 7 JumpStreet działa zaledwie od kilku tygodni, zajęcia wychowania fizycznego zorganizowało na jego terenie już kilkadziesiąt szkół.

- Były to szkoły nie tylko z Olsztyna, ale i z innych miejscowości regionu. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z tych zajęć, bo i się poruszali, i pouczyli współpracy w grupach przy tak nietypowych zabawach jak koszykówka na trampolinie - mówi Beata Samojłowicz.
R E K L A M A
banner
Podczas zabawy na trampolinach uczniowie ćwiczą nie tylko swoją sprawność ruchową, ale także współpracę z kolegami, budowanie zespołu, obmyślanie strategii. Park oferuje bowiem klasom zarówno zabawy indywidualne, jak i grupowe, w których poszczególne drużyny muszą myśleć i planować, jak pokonać przeciwne zespoły.  

Ważnym elementem zajęć organizowanych w Parku Trampolin dla szkół są kwestie bezpieczeństwa.

- Każda grupa ma przydzielonego instruktora, który m.in. omawia z uczniami zasady zabawy na trampolinach, jak i przeprowadza z uczniami trwającą ok. 10 minut rozgrzewkę. To bardzo ważne, by się odpowiednio przygotować do skakania. Klienci, którzy przychodzą do nas indywidualnie nie zawsze o tej konieczności pamiętają, niektórym szkoda na to czasu, a to błąd – mówi Samojłowicz i dodaje, że także na koniec zajęć instruktor przeprowadza ćwiczenia rozluźniające, które służą temu, by dzieci nie miały zakwaszonych mięśni.

Podczas zajęć zorganizowanych uczniowie nie mogą wykonywać skomplikowanych, czy niebezpiecznych ewolucji, a instruktorzy parku czuwają nad poprawnością skoków swoich podopiecznych. Na terenie parku stale obecny jest także ratownik medyczny, który chętnym grupom może udzielić informacji na temat pierwszej pomocy.

- Ważnym elementem bezpieczeństwa naszych gości jest także bezwzględny wymóg skakania wyłącznie w specjalnych skarpetkach. Kosztują one 5 zł i są dostępne w parku – mówi Samojłowicz

Godzinna lekcja w Parku Trampolin kosztuje 18 zł od ucznia. Dodatkowo możemy zorganizować transport dla dowolnej liczby uczniów. Hala posiada miejsca parkingowe dla autokarów. Park dysponuje pełnym zapleczem sanitarnym: szatnie damskie i męskie, prysznice, toalety, suszarki.

Chętne do zorganizowania takich zajęć szkoły muszą się umawiać w Parku Trampolin z wyprzedzeniem mejlowo na adres: biuro@7jumpstreet.pl lub telefonicznie pod nr 668 037 709. Dodatkowe informacje na temat Parku Trampolin można uzyskać pod adresem www.7jumpstreet.pl.

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl