Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-07-26 19:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowi członkowie Rady Olsztyńskich Seniorów poszukiwani

Olsztyn24
Miasto zaprasza do zgłaszania kandydatów do Olsztyńskiej Rady Seniorów (fot. UM)
Coraz bliżej końca pierwszej kadencji Rady Olsztyńskich Seniorów. Właśnie rozpoczęły się poszukiwania chętnych od zasiadania w jej kolejnej odsłonie.

Celem rady jest m.in. inicjowanie działań na rzecz osób starszych, podpowiadanie władzom miasta, co zrobić, by najstarsi mieszkańcy stolicy regionu mogli żyć jak najbardziej komfortowo. Do 10 sierpnia odbywać się będzie nabór kandydatów do II kadencji.

- Kandydatem do rady może być każdy mieszkaniec Olsztyna, który ukończył 60 lat, korzysta z pełni praw publicznych oraz posiada poparcie co najmniej 20 osób, złożone na listach poparcia - informuje Elżbieta Stachurska z Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta. - Ta sama osoba może udzielić poparcia tylko jednemu kandydatowi.
R E K L A M A
banner
Kandydatów do rady mogą zgłaszać również organizacje pozarządowe działające na rzecz osób starszych, których przedmiot działalności statutowej obejmuje problematykę senioralną, Rady Osiedli, Uniwersytety Trzeciego Wieku.

Zgłoszenia na formularzach (do odbioru w Wydziale Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych lub w Kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna przy ul. Knosały 3) można przesyłać w terminie do 10 sierpnia 2017 na adres e-mail: stachurska.regina@olsztyn.eu (skan wypełnionego formularza) lub składać w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Olsztyna.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl