Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-07-31 17:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Województwo przekazało środki na kolejne inwestycje i przedsięwzięcia w regionie

Olsztyn24
Podpisanie umów w Urzędzie Marszałkowskim | Więcej zdjęć »
Marszałek wojewóztwa Gustaw Marek Brzezin podpisał dzisiaj (31.07) kolejne umowy na dofinansowanie projektów wartych od kilkuset tysięcy zł do 10 mln zł. Pieniądze przeznaczone zostały na kulturę i dziedzictwo, efektywność energetyczną oraz rewitalizację.

Miasta i gminy Warmii i Mazur wzbogacą się o trasy rowerowe, estetycznie zagospodarowane tereny rekreacyjne i nową infrastrukturę turystyczną – parki, promenady, ścieżki dydaktyczne, kąpieliska, pomosty, hangary dla żaglówek czy miejsca postojowe dla camperów. Niemal 16 mln zł zainwestuje gmina i miasto Ełk w poprawę warunków komunikacyjnych. To m.in. 50 km zmodernizowanych dróg, nowe oświetlenie i wiaty przystankowe.

Beneficjentami dzięki zawarciu dziewiętnastu umów zostały: Orzysz, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Elbląg, Lidzbark, Węgorzewo, Stawiguda, Kętrzyn, Małdyty, Ełk, Dobre Miasto, Nadleśnictwo Dwukoły i Stowarzyszenie Luz Grupa.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Tokyo / 2017-07-31 22:00
A proszę jeszcze napisać, na którym miejscu jest nasze województwu jeśli chodzi o wydawanie środków UE (podpisane umowy, rozliczone wnioski o płatność itd). Bo jesteśmy w ogonie kraju. Wstyd, wstyd, wstyd.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podpisanie umów w Urzędzie Marszałkowskim [31.07.2017]

31-07-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl