Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-07-31 20:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Sierpień OLA rozpocznie z Niemenem

Olsztyn24
 
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na kulturalny sierpień z Olsztyńskim Latem Artystycznym. Już jutro (1.08) pierwsze z sierpniowych wydarzeń - Dzień Niemena, a poza tym wystawy, warsztaty, koncerty i spektakl - wszystko w ciągu pierwszego tylko tygodnia. O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco. 

Dzień Niemena na Starym Mieście

Przebój „Dziwny jest ten świat” skończył 50 lat. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na starówkę na wspólne wspomnienie wielkiego muzyka i odkrywanie na nowo jego twórczości. Muzyczna uczta rozpocznie się jutro (1.08) o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Warsztatowe „koniki”
R E K L A M A
banner
Przez dwa dni (2.08 w godz. 10.00-12.30, 3.08 w godz. 13.00-15.30) w Spichlerzu przy ul. Piastowskiej 13 odbędą się warsztaty pn. „Koniki”. Animatorzy Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, zainspirowani opowiadaniem Jana Dormana o koniku przynoszącym szczęście, stworzą z uczestnikami kolaż ze słów i obrazów związanych z marzeniami. Zajęcia dla dzieci w wieku 7+ zakończy jednodniowa wystawa. Wstęp wolny.

Wernisaż wystawy „Mchnienie”

Prace Anny Drońskiej, Joanny Kaczmarczyk, Izabeli Siembidy, Natalii Tejs, Janusza Połoma i Wiesława Wachowskiego będzie można oglądać w staromiejskiej Galerii Rynek od 3 sierpnia. Wernisaż wystawy zatytułowanej „Mchnienie” rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Staromiejskie spotkania z szantą

Przez całe lato na scenie staromiejskiej i scenie nad Łyną odbywają się staromiejskie spotkania z szantą. Kolejne już w czwartek (3.08) sierpnia o godz. 19.00, potrwa niemal do północy. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz: scena staromiejska – Stowarzyszenie Starówka Razem; scena nad Łyną – Klub SARP, Restauracja Karczma Jana, Piccadilly Pub, Stara Fabryka Pub i Cukiernia Tyszkiewicz.

„Sztuka wolności”

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na wernisaż wyjątkowej wystawy w Galerii Amfilada przy ul. Dąbrowszczaków 3. Od godz. 18.00 w piątek (4.08) będzie można oglądać tam prace osadzonych w Zakładzie Karnym w Barczewie. Na wernisaż i wystawę pt. „Sztuka wolności” wstęp wolny.

Spektakl pantomimiczny na starówce

„Ukryte” to tytuł pantomimicznego przedstawienia, które odbędzie się w sobotę (5.08) na rynku staromiejskim od strony apteki. Wystąpi Teatr HoM, zainspirowany twórczością Tima Burtona. Spektakl rozpocznie się o godz. 21.30. Wstęp wolny.

Olsztyńskie Koncerty Organowe 2017

Trwa 39. edycja Olsztyńskich Koncertów Organowych im. Feliksa Nowowiejskiego. W niedzielę (6.08) o godz. 20.00 w bazylice konkatedralnej św. Jakuba na Starym Mieście odbędzie się kolejny koncert – wystąpi Łukasz Romanek (organy). Wstęp wolny. Więcej informacji nt. tego i kolejnych koncertów, których organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Parafia Archikatedralna św. Jakuba, na mok.olsztyn.pl.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl