Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-08-07 21:11 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na kolejny sierpniowy tydzień z OLA

Olsztyn24

Wakacje w pełni, zatem w najlepsze trwa również Olsztyńskie Lato Artystyczne. Jego organizator - Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie - zaprasza na kolejne wydarzenia w jego ramach.

We wtorek (8.08) o godzinie 17.00 w Muzeum Nowoczesności zaprezentowany zostanie nowy Eksponat Miesiąca. Tym razem jest to wózek tartaczny – podstawowe wyposażenie dawnych tartaków. W programie spotkania promocja „Biuletynu Muzeum Nowoczesności”. Wstęp wolny.

„Kto sieje, ten zbiera”
R E K L A M A
banner
W Parku Centralnym familijne warsztaty, wspólne sadzenie roślin w oryginalnych, recyklingowych doniczkach. Intencja – wzmocnienie cech charakteru, na których zależy nam najbardziej. Spotkanie odbędzie się w środę (9.08) w godzinach 17.00-19.00. Wstęp wolny.

Warmińska Noc Perseidów

Przed nami wyjątkowe zjawisko astronomiczne – spadające gwiazdy! W nocy 10 sierpnia będziemy mogli oglądać tzw. maksimum roju meteorów. W programie Warmińskiej Nocy Perseidów od godz. 19.00 w Parku Centralnym i Muzeum Nowoczesności m.in.: prelekcje, stoiska ekspertów, rodzinne działania animacyjne i astronomiczne opowieści. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.

Staromiejskie spotkania z szantą

Przez całe lato na scenie staromiejskiej i scenie nad Łyną odbywają się Staromiejskie Spotkania z Szantą. Kolejne już w czwartek (10.08) sierpnia o godz. 19.00, potrwa niemal do północy. Wstęp wolny. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz: Scena Staromiejska – Stowarzyszenie STARÓWKA RAZEM; scena nad Łyną – Klub SARP, Restauracja Karczma Jana, Piccadilly Pub, Stara Fabryka Pub, Cukiernia Tyszkiewicz.

Happening uliczny w dobrej Aurze

„Kultura uspokaja” to hasło przewodnie ulicznego happeningu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie i Aura Centrum Olsztyna, które odbędzie się w piątek (11.08) o godz. 17.00 na starówce i w centrum handlowym przy al. Piłsudskiego. Przyjdź i odbierz swój kojący upominek! Wstęp wolny.

Filozofia w Wakacyjnej Szkole Kultury

Dlaczego niektóre zwierzęta są przyjaciółmi, a inne potrawami? Czy mięso jest złe? Podczas kolejnej lekcji w WSK zatytułowanej „Zwierzęta wśród nas – od Petera Singera do Melanie Joy”, w niedzielę (13.08) o godz. 17.00 w Parku Centralnym, porozmawiamy z Agnieszką Szulc o filozoficznych poglądach nt. roli zwierząt i ludzi w świecie. Wstęp wolny.

Olsztyńskie Koncerty Organowe 2017

Trwa 39. edycja Olsztyńskich Koncertów Organowych im. Feliksa Nowowiejskiego. W niedzielę (13.08) o godz. 20.00 w bazylice konkatedralnej św. Jakuba na Starym Mieście odbędzie się kolejny koncert – wystąpi Maciej Ingielewicz (organy). Wstęp wolny. Więcej informacji nt. tego i kolejnych koncertów, których organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie oraz Parafia Archikatedralna św. Jakuba, na mok.olsztyn.pl.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl