Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-08-09 15:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Zakończono przyjmowanie aplikacji w konkursie na dyrektora MOK

Olsztyn24
Siedziba Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie
Prezydent Olsztyna zakończył przyjmowanie aplikacji w konkursie na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Do obsadzenia wakatu po odwołanej 19 maja bieżącego roku byłej dyrektor tej instytucji Agnieszce Kołodyńskiej chętnych jest na chwilę obecną (9.08) 9 osób. Liczba kandydatów może jednak wzrosnąć, jeżeli wpłyną aplikacje przesłane drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego). Nazwiska kandydatów będą znane dopiero po oficjalnym otwarciu ofert.

Konkurs został ogłoszony w lipcu. Miasto oczekuje od przyszłego dyrektora MOK wykazania się minimum trzyletnim stażem pracy na stanowiskach kierowniczych do spraw działalności kulturalnej w instytucjach kultury, urzędach organów administracji rządowej lub samorządowej czy innych podmiotach prowadzących działalność w obszarze kultury; znajomością działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, jak również doświadczeniem w prowadzeniu i organizowaniu działalności kulturalnej, realizacji projektów artystycznych. Wymagana jest także znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania publicznych instytucji kultury, organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej oraz prawa pracy.

Aplikacje przyjmowano do wczoraj (8.08). Ich otwarcie nastąpi 6 września, zaś spotkanie z kandydatami, których aplikacje przejdą weryfikację pod względem formalnym, zaplanowano na 13 września.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl