Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-09-02 21:57 | Rozmiar tekstu: A A A

„Wesele” w Starym Ratuszu WBP

Olsztyn24
Narodowe Czytanie „Wesela” w Starym Ratuszu WBP | Więcej zdjęć »
To, że głównym organizatorem 6. edycji Narodowego Czytania w Olsztynie była dzisiaj (2.09) Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie nie oznacza, że bibliotekarze z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie biernie przyglądali się akcji. Gdy tylko zakończyło się wydarzenie zorganizowane w Spichlerzu MOK, uczestnicy Narodowego Czytania 2017 przenieśli się do Starego Ratusza WBP, gdzie czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego było kontynuowane.

Najpierw zebrana w patio Starego Ratusza publiczność wysłuchała fragmentów „Wesela” w interpretacji aktorów Wspaniałego Teatru Bez Nazwy z Gietrzwałdu Marka Gardzielewskiego i Michała Kozłowskiego. Potem do mikrofonów dopuszczona została publiczność, która wzięła udział w konkursie na interpretację tekstu „Wesela”. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez prezydenta Olsztyna.

W programie wydarzenia przygotowanego przez WBP była jeszcze zabawa w poszukiwanie ukrytego w jednym z bibliotecznych pomieszczeń Złotego Rogu, wystawka książkowych wydań utworów Stanisława Wyspiańskiego ze zbiorów WBP oraz strefa animacji dla dzieci.
R E K L A M A
banner
Więcej w naszej wideo relacji z wydarzenia.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Narodowe Czytanie „Wesela” w WBP w Olsztynie

02-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl