Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-09-05 17:42 | Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielę 17 września pobiegnie II Ukiel Olsztyn Półmaraton

Olsztyn24
Na trasie I Ukiel Olsztyn Półmaraton (fot. archiwum)
Trwają zapisy na II Ukiel Olsztyn Półmaraton. Trasa biegu poprowadzi wokół jeziora Ukiel. Start i meta biegu znajdzie się w CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23.

Będzie to druga edycja olsztyńskiego półmaratonu organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Warmiński Klub Rowerowy Fan. Ukiel Olsztyn Półmaraton jest ostatnim i najdłuższym z trzech biegów miejskich odbywające się w ramach akcji „Olsztyn.Biega!”

- W tym roku chcemy zaproponować trasę biegnącą wkoło jeziora Ukiel - mówi dyrektor OSiR, Jerzy Litwiński. - Będzie to bieg crossowy z wykorzystaniem ścieżek pieszo-rowerowych położonych przy jeziorze Ukiel.
R E K L A M A
banner
W niedzielę (17.09) września uczestnicy II Ukiel Olsztyn Półmaratonu sprawdzą swoje siły na dystansie 21 km. Start biegu zaplanowano na godzinę 12. Zgodnie z limitem ustalonym przez organizatorów, na pokonanie trasy biegacze będą maksymalnie 3,5 godziny. Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe. Łączna pula nagród to ponad 20 tys. zł.

Podczas wszystkich biegów uczestnicy mogą liczyć na elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne oraz napoje. Biegacze otrzymają również pamiątkowe medale. Zapisy trwają do 12 września. Rejestracja odbywa się za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronach internetowych: www.osir.olsztyn.pl, www.ukiel.olsztyn.eu

Komentarze [2]
~@margo / 2017-09-06 12:54
O ile nie przyjedzie ktoś lepszy.
~margo / 2017-09-06 00:04
Nie wysilajcie się, Paweł Pszczółkowski wygra.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl