Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2017-09-07 12:30 | Rozmiar tekstu: A A A

„Gra o taniec” ponownie w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii

Olsztyn24
Gra o taniec (fot. Arek Korczin/FWM) | Więcej zdjęć »
W dniu 17 września 2017 roku, o godz.17.30 Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza miłośników tańca na spektakl pt. „Gra o taniec”, który zaprezentują tancerze Pracowni Tańca PRYZMAT oraz Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA.  Będzie to widowisko, w którym wezmą udział profesjonalni tancerze, jak i amatorzy, instruktorzy, choreografowie działający w ramach zespołu i fundacji.

Językiem przekazu zespołu jest teatr tańca. Widowisko zaprezentowane zostanie w roku jubileuszowym dla Pryzmatu, zespołu działającego z powodzeniem od 10 lat pod kierownictwem artystycznym Katarzyny Grabińskiej. Premiera „Gry o taniec” miała miejsce 18 czerwca w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, a dodatkowy spektakl w dniu 7 września został zorganizowany na życzenie publiczności.

W swoim programie tancerze napisali: „GRA o taniec” to spektakl taneczny, w którym tancerze zamieniają się w graczy i zabierają nas do świata wielkich i szalonych gier. Widzowie zostają wciągnięci w kolejne etapy tanecznej gry. Czy będą to jednak tylko zwykłe rozgrywki? A może w każdej grze chodzi o coś więcej? Może w życiu każdy z nas jest graczem, który dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu na scenie codzienności? Uruchom wyobraźnię i zastanów się czy chcesz przestrzegać kolejnych reguł gry. Zagraj z nami o taniec.”
R E K L A M A
banner
Reżyseria i choreografia spektaklu jest dziełem Katarzyny Grabińskiej. Konsultacje reżyserskie: Tatiana Asmolkova, Tomasz Czaplarski.

Występują: Tancerze grup zespołu Pracownia Tańca PRYZMAT: Julia Boczkowska, Julia Drygas, Kinga Dzioba, Paula Garcia Ascanio, Pola Gregorowicz Anna Janczarek, Maria Jastrzębska, Margerita, Kalinowska, Monika Karasim, Anna Kosik, Wiktoria Kuszel, Kinga Łotysz, Adrianna Metryka, Kamila Olszewska, Bartosz Pawlicki, Nina Radek, Oliwia Skwiercz, Paulina Spiel, Antonina Stankiewicz – Lubieniecka, Weronika Wiercińska, Alicja Wilczewska.

Sceny grupowe: tancerze grup PRYZMAT MIKRO, PRYZMAT MINI, PRYZMAT JUNIOR 2, PRYZMAT DINOZAURY, PRYZMAT P5, PRYZMAT P6, PRYZMAT Choreografia tańca barokowego: Tatiana Asmolkova. Elementy chorografii hip-hop: Bartosz Pawlicki, Rafał Milcewicz. Kostiumy: Adriana Jędrych. Inspicjenci: Barbara Błażewicz, Monika Sobota, Oświetlenie: Adam Pawełko /Jerzy Świtoń Elementy scenografii: Beata Akinis-Sowińska, Relacja fotograficzna: Arkadiusz Stankiewicz Wizualizacje: Dariusz Prokopczuk, Relacja filmowa: Rafał Kotyrba, Opracowanie muzyczne: Atis - Szymon Brakoniecki, Koordynator: Agnieszka Tomczyk. Makijaże tancerzy: uczennice ze Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy! Bilety do nabycia w kasie filharmonii pon.-pt. w godz.10-18 oraz poprzez stronę internetową filharmonii www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl
Z D J Ę C I A
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl