Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-09-16 12:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Z Martą Reich o recepcie na dobry kryminał w Planecie 11

Olsztyn24
Marta Reich | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 wielbiciele powieści kryminalnych spotkali się wczoraj (15.09) z Martą Reich, autorką kryminałów „Morderstwo i cała reszta” oraz „Sztuki i sztuczki”.

Martą Reich studiowała ekonomię, romanistykę i nauki polityczne w Wielkiej Brytanii oraz stosunki międzynarodowe w Warszawie. Zawodowo zajmuje się marketingiem, a w wolnych chwilach pisaniem, modą, sztuką i gotowaniem.

Powieści autorki określane są jako oparte na skomplikowanej intrydze, dynamicznej akcji i kryminalnej zagadce, która ma stanowić logiczne wyzwanie dla czytelnika. Ich akcja osadzana jest w tętniącej życiem Warszawie, na styku świata biznesu, mediów i sztuki.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z obszernego fragmentu spotkania, podczas którego autorka opowiedziała m.in. o tym, jak zapałała miłością do kryminałów i kto miał w tym swój udział, dlaczego zdecydowała się odejść od dominującej koncepcji na książkowy kryminał i jaki jest jej proces tworzenia intrygi.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie autorskie z Martą Reich

»

15-09-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl