Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-10-08 17:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Morsy już się kąpią

Olsztyn24
Inauguracja sezonu 2017/2018 „Kąpiących się zimą” | Więcej zdjęć »
Chociaż do zimy jeszcze dość daleko, a wokół dominuje typowo jesienna pogoda, miłośnicy zimowych kąpieli skupieni w Stowarzyszeniu „Kąpiący się zimą”, już dziś (8.10) postanowili rozpocząć sezon. Pierwsze wejście do Jeziora Ukiel w sezonie 2017/2018 nastąpiło jak zwykle na plaży nr 2 Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie.

- To takie symboliczne otwarcie sezonu - mówi Janusz Moszczyński, prezes stowarzyszenia „Kąpiący się zimą”. - Chodziło nam nie tylko o wejście do ciepłej jak dla nas wody, ale przede wszystkim o to, by miłośnicy zimowych kąpieli mogli ze sobą porozmawiać, zintegrować się. W prawdziwie zimowych warunkach raczej nie jest to możliwe, bo bezpośrednio po kąpieli większość morsów szybko opuszcza plażę.

Po poprzedzonej rozgrzewką kąpieli nastąpiła uroczysta inauguracja sezonu morsów. Symboliczną wstęgę przecięli: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i prezes Janusz Moszczyński. Po raz pierwszy w historii inauguracji sezonu przez „Kąpiących się zimą”, na plaży pojawił się też okolicznościowy tort. Nie zabrakło również gorącej grochówki.
R E K L A M A
banner
Teraz „Kąpiący się zimą” aż do kwietnia przyszłego roku będą spotykać się na plaży miejskiej w każdą niedzielę w południe.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja sezonu 2017/2018 stowarzyszenia „Kąpiący się zimą”

08-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl