Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-12-04 16:12 | Rozmiar tekstu: A A A

„Kąpiący się zimą” połączyli przyjemne z pożytecznym

Olsztyn24
Organizatorzy i beneficjenci charytatywnej kąpieli olsztyńskich morsów | Więcej zdjęć »
Jak w każdą zimową niedzielę, również dzisiaj (4.12) na plaży miejskiej nad Jeziorem Ukiel pojawiły się „morsy” ze Stowarzyszenia „Kąpiący się zimą”, by zażyć kąpieli w lodowatej wodzie. Większość z nich na plażę przyszła z workami i puszkami z karmą dla psów z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

Kąpiel charytatywną na rzecz olsztyńskiego schroniska „Kąpiący się zimą” zorganizowali po raz pierwszy. Odzew na apel zarządu stowarzyszenia o wsparcie zwierząt przebywających w schronisku był ogromny. Zebrano co najmniej 200 kilogramów karmy, a dokładna ilość będzie znana po jej zważeniu przed przyjęciem do magazynu schroniska.

Obecni na plaży pracownicy i wolontariusze schroniska (są wśród nich również morsy) odwdzięczali się własnoręcznie wykonanymi pluszakami - sówkami. Wdzięczność, jak się zdawało, okazywały również psy, których kilka przywieziono na plażę, a których aktualnie w schronisku przebywa aż 160!
R E K L A M A
banner
Na dzisiejszą zimową kąpiel do Olsztyna przyjechały morsy z Kętrzyna. Taka wizyta również odbyła się po raz pierwszy. Gości z Kętrzyna trudno było nie zauważyć - część z nich przechadzała się po olsztyńskiej plaży w kostiumach inspirowanych filmem „Jaskiniowcy”.

Więcej o dzisiejszej imprezie na plaży miejskiej na naszych zdjęciach i filmie.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Charytatywna kąpiel „Kąpiących się zimą”

04-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl