Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-10-08 17:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Udany „Weekend za pół ceny” w olsztyńskim zamku

Olsztyn24
Zainteresowanie zwiedzaniem olsztyńskiego zamku wzrosło w ten weekend o ok. 50% | Więcej zdjęć »
Od godziny 17.00 w piątek w całej Polsce trwała organizowana przez Polską Organizację Turystyczną akcja „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Przez część piątku oraz sobotę oraz0 niedzielę mieszkańcy i turyści mogli korzystać z ofert produktów, a także usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Akcja miała zachęcić do korzystania z atrakcji i usług turystycznych również poza sezonem turystycznym.

Do tegorocznej akcji przyłączyło się m.in. Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie wraz ze wszystkimi oddziałami. Po obniżonych cenach można było więc w sobotę i w niedzielę kupić bilety wstępu do Zamku Kapituły Warmińskiej, do Domu Gazety Olsztyńskiej, do Muzeum Przyrody, ale także do Muzeum Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim, Muzeum im. Herdera w Morągu, Muzeum Mazurskiego w Szczytnie, Muzeum w Mrągowie oraz Galerii „Zamek” w Reszlu.

Dokładnych danych dotyczących liczby zwiedzających muzea w ten weekend jeszcze nie zebrano, ale wstępne szacunki wskazują, że olsztyński zamek w sobotę i niedzielę odwiedziło około 50% więcej osób, niż przeciętnie odwiedza to muzeum w weekend poza sezonem turystycznym. W tym czasie ceny biletów wstępu obniżono o 50%: z 10 zł do 5 zł za bilet normalny i z 8 zł do 4 zł za bilet ulgowy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl