Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-10-21 16:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie Amazonki świętowały jubileusz 25-lecia działalności

Olsztyn24
Jubileuszowe spotkanie olsztyńskich Amazonek | Więcej zdjęć »
Jesienią 1992 roku zarejestrowane zostało Olsztyńskie Towarzystwo „Amazonki”. Dzisiaj (21.10), po 25. latach od tego wydarzenia olsztynianki, które wygrały lub toczą walkę z rakiem piersi spotkały się w olsztyńskim ratuszu na jubileuszowej uroczystości.

Razem z Amazonkami z Olsztyna świętowali przedstawiciele samorządu Olsztyna i województwa, reprezentanci służby zdrowia, instytucji i organizacji współdziałających z Amazonkami, a także delegacje bliźniaczych do olsztyńskiego stowarzyszeń z Warmii i Mazur, a także z innych województw.

Uczestnicy uroczystości wspólnie odśpiewali refren hymnu Amazonek, a następnie wysłuchali skondensowanego sprawozdania z 25. lat działalności olsztyńskiego stowarzyszenia. Potem długie minuty trwało składania jubileuszowych gratulacji i życzeń.
R E K L A M A
banner
Kolejny blok jubileuszowego spotkania to wyróżnienia dla Ochotniczek (pań po leczeniu raka piersi, przeszkolonych przez psychoonkologa i niosącym pomoc innym kobietom walczącym z rakiem piersi), najaktywniejszych Amazonek i przyjaciół stowarzyszenia.

Następnie Agnieszka Kowalska wygłosiła odczyt zatytułowany „Prawa pacjenta”, a w części artystycznej wystąpiły druhny i druhowie z Hufca Warmińskiego ZHP.

Na koniec Amazonki zaprosiły na jubileuszowy tort i poczęstunek.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~halina / 2018-01-06 17:00
....i niech tak trwa ile Bog da a dr Niepsuj pomoze
~anna / 2017-10-21 21:10
tak trzymać
~wspaniale cieple i serdeczne / 2017-10-21 20:06
Wszystko zawdzięczacie Bogu i Ojcu chrzesnemu dr Niepsujowi którego i dziś nie zabrakło zycze wam szczęścia "amazonka " z Warszawy
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
25-lecie Olsztyńskiego Towarzystwa „Amazonki”

21-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl