Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-11-04 16:09:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Konkurs na logo Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa rozstrzygnięty

Olsztyn24
 
Centrum, które w niedalekiej przyszłości będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców Olsztyna i powiatu ma już swój znak graficzny.

- Przy ocenie braliśmy pod uwagę czytelność przekazu i estetykę - mówi Paweł Micek z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna. - Znak miał być łatwy do zapamiętania i rozpoznania oraz funkcjonować w wersji kolorowej i czarno-białej.

We wrześniu miasto ogłosiło konkurs na stworzenie znaku graficznego Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, który będzie je symbolizować i identyfikować w sieci oraz w materiałach drukowanych. Zwycięski projekt wyłoniła komisja, której przewodniczył prezydent Olsztyna. Najlepszą propozycję zaprezentowała Aleksandra Poniatowska z Olsztyna. Autorka zwycięskiej pracy otrzymała 5 tys. zł.
R E K L A M A
banner
Regionalne Centrum Bezpieczeństwa powstanie przy ul. Augustowskiej. Swoim działaniem obejmie obszar Olsztyna oraz powiatu. Budynek RCB będzie złożony z dwóch części: biurowej i operacyjnej. W części biurowej praca odbywać się będzie w systemie 8-godzinnym, a w części operacyjnej całodobowo.

Na sali operacyjnej RCB dyżur będą pełnić przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej oraz osoby zajmujące się monitoringiem. Przewiduje się również przeniesienie do RCB wszystkich pracowników Wydziałów Zarządzania Kryzysowego miasta i powiatu.

Inwestycja będzie kosztować nieco ponad 12,7 mln zł.

Komentarze [2]
~ja3 / 2017-11-08 09:03
Bardzo szybko komisja podjęła decyzję, szkoda że tak jak napisali w regulaminie nie podali do publicznej informację zdjęć pozostałych zgłoszonych prac. :(
~Ja / 2017-11-07 14:11
Z Olsztyna? Cóż za zaskoczenie.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl