Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
SPKiS | 2017-11-28 20:30 | Rozmiar tekstu: A A A
Nagrody dla rodzimych twórców

Z talentem i na skrzydłach

Olsztyn24
Dr King - Łukasz Budziak (fot. archiw. SPKiS) | Więcej zdjęć »
Sześć osób odbierze nagrody za talent i aktywność twórczą, którą za rok 2017 chce premiować Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka, organizator wydarzenia i poszukiwania artystów, których warto poznać. Laureaci otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe.  Spotkanie 4 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w sali pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium. W finale – koncert i toast przy stole poczęstunkowym. Wstęp wolny.

Tegorocznymi laureatami nagród zostają:   

» Dawid Dziarkowski, aktor - Talent Olsztyna 2017, nagroda specjalna
» Agnieszka Kotowska, projektantka graficzna -Talent 2017
» Natalia Skowrońska- Iwańczyk, plastyczka -Talent 2017
» Dr King (Łukasz Budziak), multiinstrumentalista - Uskrzydleni 2017
» Renata Buczyńska, poetka, animatorka kultury - Uskrzydleni 2017
» Łukasz Staniszewski, literat, autor sztuk teatralnych, kompozytor muzyki do poezji, dziennikarz radiowy - Uskrzydleni 2017
R E K L A M A
banner
Wszystkie nagrody są równoznacznej wartości, choć różnicują je tytuły oraz osoby, które zostały zaproszone do ich wręczenia. Budżet nagród i artystycznej oprawy gali wręczania nagród  jest co roku zależny od możliwości Stowarzyszenia, a w roku 2017 powstał dzięki życzliwości osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych i listę tę tworzą: Prezydent Olsztyna, PWIK, KOEMI, Piotr Kowalski, Maria Tomalik, Danuta Ciborowska, Piotr Pancer, Henryk Cirut, Elżbieta i Andrzej Mierzyńscy oraz, Ewa Letki, która zaprojektowała i wykonała osobiście statuetki na tegoroczną edycję nagród. Wydarzenie organizacyjnie wsparło Olsztyńskie Planetarium.

Na zakończenie części oficjalnej odbędzie się „Koncert  pod gwiazdami” jednego z laureatów -  będzie to Dr King z niespodziankami w sferze brzmień. Następnie na wszystkich uczestników spotkania czeka toast i stół poczęstunkowy. Wstęp wolny! Drzwi szeroko otwarte dla punktualnych.

Stowarzyszenie Pro Kultura zapowiada także konsekwencję dalszego premiowania rodzimych talentów i już teraz zaprasza na wernisaż Natalii Skowrońskiej –Iwańczyk, laureatki nagrody, która 12 grudnia otworzy wystawę swoich prac w Klubie U Artystów. W planie kolejne spotkania artystyczne.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl