Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-12-10 15:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie Planetarium zaprezentowało nowy film szerokiej publiczności

Olsztyn24
Imieniny Mikołaja w Olsztyńskim Planetarium | Więcej zdjęć »
Od dzisiaj (10.12) do repertuaru filmowych seansów w Olsztyńskim Planetarium wchodzi animowana bajka zatytułowana „Co się stało z kalendarzem?”. Trzydziestominutowy film w technologii fulldome wyprodukowała załoga planetarium na podstawie bajki „365. Co się stało z kalendarzem?” autorstwa olsztynianki Agaty Grzegorczyk-Wosiek.

O bajce i przygotowanej na jej podstawie animacji pisaliśmy już wcześniej w Olsztyn24. Dzisiaj chcemy poinformować o publicznej premierze obrazu, jaką przygotowało Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne. Na tę okoliczność nasi astronomowie przygotowali dla najmłodszych widzów, do których skierowana jest bajkowa opowieść o naszym kalendarzu, przygotowali imprezę pod hasłem „Imieniny Mikołaja”. W jej ramach na kopule planetarium pięciokrotnie wyświetlono nowy film. Ponadto odbyły się spotkania z autorką bajki, twórcami filmu oraz autorami muzycznego podkładu do filmu - Andrzejem i Elżbietą Mierzyńskimi.

Ponadto pracownicy planetarium przygotowali dzisiaj dla swoich gości wartsztaty pod tytułem „Zabawy światłem” oraz „O kalendarzu”, a także gry i zabawy dla dzieci.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie autorskie z Agatą Grzegorczyk-Wosiek w Olsztyńskim Planetarium

10-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl