Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-12-12 16:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Poświętuj z MOK

Olsztyn24
 
Święta coraz bliżej, jednak nie oznacza to, że w ferworze przygotowań do Wigilii i słodkiego leniuchowania w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół nie można znaleźć trochę czasu na wrażenia kulturalne. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na: 

Na początku był OZOS

Nowa wystawa w Muzeum Nowoczesności. Od jutra (13.12) do końca lutego 2018 roku będzie można zobaczyć tam ekspozycję przedstawiającą bogatą historię OSOZ. Wernisaż wystawy autorstwa Artura Sobieli, zatytułowanej Powstanie, rozwój i miastotwórcza rola Olsztyńskich Zakładów Opon Samochodowych, rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp wolny.
R E K L A M A
banner
Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, zaś mecenasem Michelin Polska S.A

Ojczyzna, nauka i cnota: Czwartki Wileńskie

W Kamienicy Naujacka, w czwartek (14.12) o godz. 17.00, Elżbieta Klimus z olsztyńskiego UWM opowie o historii i działalności Wileńskiego Towarzystwa Filomatów w latach 1817-1824. Spotkanie z cyklu Czwartki Wileńskie organizowane jest przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej. Wstęp wolny.

Powiedz, co naprawdę myślisz o MOK

(Olsztyńska) kultura leży ci na sercu? Przyjdź do MOK by podzielić się swoimi uwagami i pomysłami. Spotkanie odbędzie się w czwartek (14.12) o godz. 18.00 w Informacji Kulturalnej przy ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza).

Sobótka literacko-plastyczna

Kolejne grudniowe warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury z językowej i malarskiej wyobraźni dla dzieci już w sobotę (16.12) w staromiejskim Spichlerzu. Tamtejsi animatorzy, za pomocą Kłobuka, otworzą furtkę do świata baśni, podań i legend warmińskich. Start o godz. 10.00. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat. Wstęp wolny (obowiązują zapisy: p.balabanska@mok.olsztyn.pl).

Collegium Musicum – kolejna czterdziestka

Muzyka uczy, łączy i cieszy - to tytuł galowego, jubileuszowego koncertu Olsztyńskiego Chóru Kameralnego Collegium Musicum, który odbędzie się w sobotę (16.12) o godz. 17.00. Na wydarzenie w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kościuszki 39 zapraszają organizatorzy: Olsztyńskie Towarzystwo Muzyczne, Collegium Musicum, Państwowa Szkoła Muzyczna, Miejski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta Olsztyna. Wstęp wolny. Współudział finansowy: Samorządu Olsztyna i Miejski Ośrodek Kultury.

Świątecznie rozśpiewane Moderato

Pod kierownictwem muzycznym Włodzimierza Jarmołowicza i przy akompaniamencie Damiana Michałowskiego, w niedzielę (17.12) w sali kameralnej Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3 wystąpi Zespół Wokalny Moderato. Koncert w iście gwiazdkowej aurze rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl