Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-11 14:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Sławek Jaskułke solo w Olsztynie

Olsztyn24
Sławek Jaskółke | Więcej zdjęć »
Jeden z najciekawszych polskich muzyków jazzowych średniego pokolenia, Sławek Jaskułke, wystąpił wczoraj (10.12) w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie.

Sławek Jaskułke jest jednym z tych artystów, których twórczość otwiera dzisiaj drzwi dla nowych, nieoczywistych rozwiązań i dowodzi, jak wiele jest jeszcze we współczesnym jazzie do odkrycia. Konsekwentnie buduje swój własny i rozpoznawalny język wypowiedzi oraz pozostaje wierny swoim zasadom i ideom. Po latach muzycznych poszukiwań doszedł do momentu, w którym ważna stała się dla niego cisza, dbałość o najmniejszy detal i spójna forma całości. 

Koncerty tego wybitnego pianisty na całym świecie wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, a płyty od wielu lat są nagradzane znakomitymi recenzjami ze strony fachowych czasopism oraz recenzentów muzycznych.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl