Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
GW | 2017-12-13 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Choinki od Meloradia i Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Jeśli chcesz mieć w te Święta piękną, żywą pachnącą lasem choinkę, przyjdź 16 grudnia w godz. 14-17 do Galerii Warmińskiej i... wygraj ją w którymś z konkursów organizowanych tego dnia w galerii przez Meloradio. Choinki dostanie też 150 osób, które jako pierwsze wydadzą tego dnia w Galerii Warmińskiej co najmniej 100 zł.

Dziennikarze i prezenterzy Meloradia przez cały dzień w Galerii Warmińskiej będą organizowali konkursy i zabawy, a relacje z nich będą nadawane na antenie rozgłośni. Klienci Galerii Warmińskiej, którzy włączą się do radiowej zabawy będą mogli wygrać w konkursach rozgłośni jedną z 50 przygotowanych dla nich choinek, jakie tego dnia radiowcy przywiozą do galerii.

Kolejne 150 osób, które 16 grudnia wydadzą w Galerii Warmińskiej co najmniej 100 zł (regulamin na www.galeria-warminska.pl) i jako pierwsze zgłoszą się do hostess przy stanowisku z drzewkami, także otrzymają żywe choinki.
R E K L A M A
banner
Wraz z Meloradiem do Galerii Warmińskiej zawita Święty Mikołaj, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie, a te, które nie napisały jeszcze do niego listu będą to mogły zrobić w naszym centrum handlowym. Całość wydarzenia w galerii uświetni występ chórków dziecięcych z Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, który wprowadzi w świąteczny nastrój wszystkich przybyłych gości.

Zapraszamy do Galerii Warmińskiej!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl