Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-12-14 14:01 | Rozmiar tekstu: A A A

W weekend świąteczny kiermasz sztuki w BWA Galerii Sztuki

Olsztyn24
Na kiermaszu będzie można kupić oryginalne upominki w atrakcyjnych cenach (fot. archiw. BWA - wszystkie) | Więcej zdjęć »
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie zaprasza na świąteczny kiermasz „Kup sztukę pod choinkę!”. Kiermasz odbędzie się w dniach 16-17 grudnia (sobota-niedziela) w godz. 11:00-18:00 w siedzibie galerii przy al. Piłsudskiego 38 w Olsztynie.

Tradycyjnie już BWA Galeria Sztuki organizuje mikołajkowy Kiermasz Sztuki, podczas którego mieszkańcy Olsztyna będą mieli możliwość zakupu oryginalnych artystycznych upominków w atrakcyjnych cenach. To ciekawa alternatywa dla klasycznych prezentów, ale i świetna okazja do rozpoczęcia przygody z kolekcjonowaniem sztuki.

Na kiermaszu olsztynianie znajdą rysunek, grafikę, fotografię, malarstwo, ceramikę, a także wyjątkową biżuterię artystyczną. Różnorodność artystycznych propozycji gwarantuje, że każdy odwiedzający Kiermasz „Kup Sztukę Pod Choinkę” znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.
R E K L A M A
banner
W tegorocznej edycji kiermaszu będą do kupienia prace m.in. Edy Yukov, Tomasza Witkowskiego, Janusza Połoma, Julity Wiench, Adama Kurłowicza, Zahario, Marioli Żylińskiej-Jestadt, Barbary Lis-Romańczukowej, Miłosza Piotrowskiego i Iwony Bolińskiej-Walendzik.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl