Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-12-22 19:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert Wojtek Mazolewski Quintet i nie tylko na koniec roku z MOK

Olsztyn24

Za nami wiele świątecznych wydarzeń, jednakże kulturalny koniec roku również zapowiada się interesująco. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na nietypową dyskotekę, koncert i ceramiczne dźwięki.

Silent Disco u Rzeźnika

Poświąteczna, cicha prywatka na trzech DJ-ów. W Miejskim Ośrodku Kultury kanały muzyczne do wyboru, wizualizacje, światła i wszechogarniające dźwięki w słuchawkach. Słowem – roztańczona Kamienica, a przed laty dom rzeźnika Naujacka. W słuchawkach klasyki rocka, reggae, elektronika i sety na żywo olsztyńskiego kolektywu TAS. Fotobudka i neonowe gadżety. Bo w ciszy najgłośniej gra muzyka! Silent Disco przy ul. Dąbrowszczaków 3 ruszy o godzinie 20.00 w piątek 29 grudnia. Bilety, w cenie 10 zł, do kupienia w:
» Informacji Kulturalnej, ul. Dąbrowszczaków 3 (PN-PT, 11.00-17.00)
» Galerii Rynek, ul. Stare Miasto 24/25 (WT-ND, 11.00-17.00)
» bilety.mok.olsztyn.pl
R E K L A M A
banner
Ceramiczne Struktury Dźwiękowe

Sztuka intermedialna w natarciu, czyli eksperymentalny projekt Alicji Borsiak-Śleszyńskiej, stypendystki Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, i Jarka Kordaczuka, którzy wydobędą z ceramicznych obiektów najróżniejsze dźwięki. Na wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 17.00 w staromiejskim Spichlerzu zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.
Wstęp wolny.

Koncert Wojtek Mazolewski Quintet

Jego muzyczne działania dały początek boomowi polskiej muzyki jazzowej na początku XXI wieku, a niekonwencjonalna jak na warunki sceny rodzimego jazzu aktywność wpłynęła na nową lokalizację tego gatunku muzycznego w świadomości słuchaczy. Mowa oczywiście o Wojtek Mazolewski Quintet, reprezentantach polskiego jazzu w najlepszym wydaniu.

Wybuchowe, eklektyczne koncerty to ich znak firmowy. Nawiązują do mistrzów jazzu, czerpiąc z elektroniki i współczesnych inspiracji. Grupa zagra w sobotę 30 grudnia na dziedzińcu olsztyńskiego zamku. Start o godz. 19.00. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury.

Bilety, w cenie 40 zł, do kupienia:
» Informacji Kulturalnej, ul. Dąbrowszczaków 3 (PN-PT, 11.00-17.00)
» Galerii Rynek, ul. Stare Miasto 24/25 (WT-ND, 11.00-17.00)
» bilety.mok.olsztyn.pl

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl