Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2018-01-04 15:41 | Rozmiar tekstu: A A A
Uroczystości w gminie Dywity

Orszak Trzech Króli we Frączkach

Olsztyn24
Zespołu Wokalnego Cantemus (fot. archiw. UG Dywity)
Dwa wydarzenia zaplanowano w gminie Dywity w sobotę (6.01) z okazji święta Trzech Króli. Najpierw w południe w dywickim kościele odbędzie się koncert kolęd Zespołu Wokalnego Cantemus, a o godz. 14 we Frączkach wyruszy Orszak Trzech Króli.

To będzie już drugi koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego Cantemus. Poprzedni, który w grudniu odbył się w GOK Dywity cieszył się dużym zainteresowaniem. Cantemus zaśpiewał bardziej i mniej znane kolędy polskie oraz ukraińskie. Tym razem chór pod batutą Krzysztofa Włodarskiego wystąpi w kościele pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Dywitach zaraz po mszy świętej, zaplanowanej na godz. 11.30 (zatem koncert rozpocznie się ok. godz. 12:30). Warto przyjść całymi rodzinami i pośpiewać z zespołem.

Z kolei parafia rzymskokatolicka we Frączkach, sołectwo Frączki oraz Stowarzyszenie „Nasza Wieś” z Frączek zapraszają na trzeci Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 14. Spotkanie uczestników orszaku na rozstaju dróg, na początku wsi, od strony Gradek. Orszak przygotowany został przez parafian, a towarzyszyć mu będzie Zespół Wokalny Cantemus z GOK Dywity.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl