Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2018-01-30 15:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Konrad Bukowiecki: Olsztyn to moje miasto!

Olsztyn24
Spotkanie w olsztyńskim ratuszu | Więcej zdjęć »
Konrad Bukowiecki, jeden z najbardziej znanych w ostatnich latach sportowców Warmii i Mazur, od grudnia ubiegłego roku jest olsztynianinem i zawodnikiem AZS UWM Olsztyn. Dotychczasowy klub Gwardię Szczytno i miejsce zamieszkania utalentowany i utytułowany kulomiot zmienił za namową prezydenta Piotra Grzymowicza. Dzisiaj (30.01) prezydent powitał zawodnika w Olsztynie podczas kameralnego spotkania w ratuszu.

- Nie ukrywam, że najważniejsza była kwestia finansowa - wyjaśniał powody zmiany klubu Konrad Bukowiecki. - Miasto Szczytno w żaden znaczący sposób mnie nie wspierało. Przez dziewięć lat odkąd uprawiam lekkoatletykę, w Szczytnie nie uzyskałem żadnego stypendium. Z decyzją o zmianie klubu wahałem się od paru lat. Stwierdziłem, że jeżeli muszę zmienić klub, to dlaczego mam zmieniać województwo? Olsztyn to też moje miasto, bo tu się urodziłem. Prezydent Grzymowicz wyszedł z propozycją przejścia do olsztyńskiego klubu, dogadaliśmy się i mam nadzieję, że ta współpraca będzie przynosiła obopólne korzyści, bo ja będę miał gdzie trenować, a Olsztyn zyska sportowca. Jest więc super!

Konrad Bukowiecki będzie mieszkał i trenował w Olsztynie, ale ze Szczytnem kontaktów nie zerwie, tym bardziej, że jest obecnie studentem II roku tamtejszej Wyższej Szkoły Policji.
R E K L A M A
banner
W najbliższym czasie lekkoatleta ma przed sobą starty w pięciu znaczących imprezach - meetingach w Duseldorfie, Madrycie i Toruniu, następnie w Mistrzostwach Polski w Toruniu i Mistrzostwach Świata w Birmingham.

- Nie się doczekać startów, bo naprawdę jestem w dobrej formie, wiem co robić i mam nadzieję, że będzie dobrze - dodał Bukowiecki.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
P L I K   M P 3
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie kulomiota Konrada Bukowieckiego z prezydentem Olsztyna

30-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl