Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
SPKiS | 2018-02-08 20:46 | Rozmiar tekstu: A A A
POZA u Artystów

Obraz ukrytych emocji

Olsztyn24
Natalia Skowrońska-Iwańczyk (fot. Olsztyn24) | Więcej zdjęć »
Stowarzyszenie Starówka Razem zaprasza do obejrzenia wystawy prac Natalii Skowrońskiej-Iwańczyk, młodej olsztyńskiej artystki, laureatki nagrody „Talent 2017” Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka. Prace Natalii można oglądać w Klubie U Artystów w Olsztynie do 17 lutego.

Natalia Skowrońska-Iwańczyk to młoda absolwentka Wydziału Sztuki UWM (dyplom w 2014 r.). Realizuje się w grafice warsztatowej, malarstwie i tkaninie eksperymentalnej. Najnowszej wystawie, na którą zaprasza obecnie, dała zagadkowy tytuł „P O Z A”. Jej malarstwo bardzo często płynnie przechodzi w rysunek. Świat emocji i gestu, skupiony jest na człowieku.

W dorobku artystki są liczne wystawy w kraju i za granicą, m.in. Hong Kong, Praga, Bukareszt. Autorka wystawy zajęła też III miejsce w konkursie na plakat Feliksa Nowowiejskiego, a jej prace zostały wyróżnione na XI Olsztyńskim Biennale O Medal Prezydenta oraz nominowane w 9. Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu.  
R E K L A M A
banner
W najbliższym planie Stowarzyszeń Starówka Razem oraz Pro Kultura i Sztuka jest organizacja wernisażu drugiej laureatce nagrody za talent, którą jest Agnieszka Kotowska, autorka wielu interesujących grafik kreujących wizerunek firm. O tym wkrótce.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl