Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-02-14 15:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Przewozy Regionalne pokazały pierwszy ze zmodernizowanych pociągów

Olsztyn24
W zmodernizowanym pociągu EN57 ALd (fot. mat. pras.) | Więcej zdjęć »
W uroczystym przekazaniu pociągu EN57 ALd oraz w specjalnym przejeździe na trasie Olsztyn-Ostróda uczestniczył Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Jest to jeden z trzech zmodernizowanych pociągów, które trafiły do Przewozów Regionalnych w Olsztynie. Dwa kolejne zostaną przekazane jeszcze pod koniec pierwszego kwartału 2018 roku.

W najbliższym czasie cztery pociągi będą obsługiwały zelektryfikowane trasy na Warmii i Mazurach, natomiast jednym z nich będzie można podróżować już od połowy czerwca na trasie Olsztyn-Iława-Gdynia.
R E K L A M A
banner
Modernizacja pociągów polegała m.in. na wymianie silników trakcyjnych i zwiększeniu komfortu jazdy, także dla osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy Warmii i Mazur oraz odwiedzający region turyści bez problemów będą również mogli przewozić swoje rowery.

Zwiększy się ponadto prędkość maksymalna pociągów, które mogą się teraz poruszać z prędkością do 120 km/h (wcześniej było to 110 km/h).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl