Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2018-02-17 20:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Pluskali się w przeręblu i przy pochodniach

Olsztyn24
Nocna kąpiel przy pochodniach w Jeziorze Ukiel | Więcej zdjęć »
Wyrzeźbione w lodzie kwiaty i blask pochodni stanowiły dzisiaj (17.02) późnym wieczorem klimatyczne tło do nocnej kąpieli morsów w przeręblu tafli lodowej na Jeziorze Ukiel w Olsztynie. Zimową kąpiel w jeziorze zorganizowało Stowarzyszenie „Kąpiący się zimą”.

- Po dwóch latach przerwy ponownie udało się nam zorganizować kąpiel przy pochodniach - mówi Janusz Moszczyński, prezes olsztyńskiego Stowarzyszenia „Kąpiący się zimą”. - W dwóch poprzednich latach nie było odpowiedniego lodu, by można było taką imprezę bezpiecznie przeprowadzić. Cieszę się z ogromnego zainteresowania tą kąpielą, bo skorzystało z niej około 200 osób, w tym również zaprzyjaźnione z nami „Zmarzlaki” z Ostródy. Atmosfera przed, w trakcie i po kąpieli też była wspaniała.

Dzisiejsza kąpiel w Jeziorze Ukiel to jedna z ostatnich okazji do zanurzenia się w wodzie o temperaturze bliskiej 0 stopni Celsjusza. Sezon morsowania powoli dobiega końca. Za tydzień z podobnej kąpieli będzie można skorzystać w Ostródzie, gdzie wieczorną kąpiel w Jeziorze Kajkowskim zorganizują tamtejsze „Zmarzlaki”. Wybiera się tam spora grupa olsztynian.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Darek / 2018-03-03 18:38
Coś pięknego. Byłem spróbowałem uwierzyłem.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Kąpiel olsztyńskich morsów przy pochodniach 2018

»

17-02-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl