Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2018-02-22 21:53 | Rozmiar tekstu: A A A

5. urodziny „Biegu na 6 łap” już w niedzielę

Olsztyn24
Podopieczni schroniska zapraszają w niedzielę na aktywne odwiedziny
„Bieg na 6 łap” to ogólnopolska akcja społeczna, w ramach której miłośnicy aktywności fizycznej biegają z psami ze schroniska. Obecnie odbywa się w 39 azylach w Polsce, jednak pomysł zrodził się w Olsztynie.

- Z miłości do zwierząt, potrzeby ruchu oraz przychylności olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt - tak właśnie powstał „Bieg na 6 łap” - mówi Monika Dąbrowska, pomysłodawczyni i koordynator biegu. - Akcją bardzo szybko zainteresowało się olsztyńskie środowisko biegaczy. Z czasem biegi, podczas których zbierano karmę dla zwierząt, przerodziły się w imprezy dla całych rodzin.

„Bieg na 6 łap” pomógł wielu ludziom zmienić wyobrażenie na temat schroniska dla zwierząt. Nie postrzegają go już jako miejsca pełnego klatek z biednymi, smutnymi pieskami. Przełożyło się to także na frekwencję. Przez ostatnie 5 lat liczba odwiedzin olsztyńskiego schroniska wyraźnie wzrosła. Sympatycy zwierząt odwiedzają je nie tylko podczas akcji, ale także w dni powszednie i soboty. Wpływa to pozytywnie na podopiecznych schroniska. Zwierzęta otrzymują dużo uwagi i ciepła, mają zagwarantowaną odpowiednią ilość ruchu, są po prostu szczęśliwe. Dodatkowo wzrosło zainteresowanie adopcją zwierzaków.
R E K L A M A
banner
W niedzielę (25.02) o godzinie 10.00 w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie „Bieg na 6 łap” będzie świętować swoje 5. urodziny. Organizatorzy zapraszają każdego, kto miałby ochotę spędzić niedzielne przedpołudnie w towarzystwie czworonożnych przyjaciół.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl