Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-01-16 19:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna zorganizowała spotkanie noworoczne

Olsztyn24
Noworoczne spotkanie Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna | Więcej zdjęć »
Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna zaprosiła dzisiaj (16.01) do Olsztyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przedstawicieli i sympatyków tych organizacji na spotkanie noworoczne pod hasłem „DzielMY się...”.

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania było dzielenie się z siostrami i braćmi mniejszymi. Dlatego też przybywających na nie gości proszono o przyniesienie ze sobą karmy dla kotów i psów, które zostaną przekazane podopiecznym Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.


Popołudnie w dobrej atmosferze miało służyć między innymi zachęceniu uczestników spotkania do podjęcia pracy wolontarystycznej ze zwierzętami w miejskim schronisku. Zaprezentowano np. bodaj najbardziej znaną inicjatywę schroniska - „Bieg na 6. łap”, powołaną do życia dzięki Monice Dąbrowskiej, oferowano również wykonanie pamiątkowych znaczków i, jeśli tyko ktoś miał ochotę, tańce.
R E K L A M A
banner
Zanim nastąpiła nieoficjalna część spotkania, jego uczestników powitała przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna Monika Falej, Łukasz Czarnecki-Pacyński odebrał „zaległą” nagrodę zdobytą w ubiegłorocznym konkursie „Trzeci sektor w mediach” za publikacje o trzecim sektorze w Olsztyn24, natomiast Monika Dąbrowska opowiedziała o inicjatywie „Bieg na sześć łap”.

Więcej na ten temat w naszej wideorelacji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie Noworoczne ph. „DzielMY się...” ROPMO

16-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl