Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WMOSG | 2018-03-09 14:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej

Olsztyn24
Uroczystość w komendzie WMOSG w Kętrzynie (fot. archiw. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się dzisiaj (9.03) uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. W trakcie uroczystości wręczono również akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie podoficerskim oraz listy gratulacyjne pracownikom cywilnym z okazji jubileuszu pracy zawodowej.

W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej 10 nowych funkcjonariuszy wypowiedziało słowa przysięgi. Ślubowanie przyjął zastępca komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Zbigniew Klimczyk. Wręczył również 9 funkcjonariuszom akty mianowania na stopień kaprala.

Podczas uroczystości zastępca komendanta WMOSG, złożył gratulacje wszystkim osobom ślubującym i mianowanym. Pracownikom cywilnym z okazji  30-lecia i 35-lecia pracy zawodowej, podziękował za rzetelną i sumienną pracę, życząc dalszych sukcesów na gruncie zawodowym i osobistym.
R E K L A M A
banner
Płk Klimczyk przypomniał również, że „rok 2018 jest szczególny ze względu na przypadającą w nim 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jest to rok wyjątkowy dla każdego Polaka. Listopad 1918, to przełomowy moment w dziejach Naszego Narodu. Po wielu latach niewoli odzyskaliśmy prawo do samostanowienia, prawo do nazywania się Polakami, prawo do swojego miejsca na mapie świata, prawo do stanowienia o przyszłości kolejnych pokoleń.” Zaznaczył też, że każdy funkcjonariusz Straży Granicznej powinien strzec wartości, o które walczyli nasi przodkowie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl