Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Halina Ławczyńska | 2018-03-11 19:33 | Rozmiar tekstu: A A A

„Bukiet nut” dla mieszkanek Warmii i Mazur

Olsztyn24
Koncert „Bukiet nut” w FWM w Olsztynie (fot. Halina Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotni (10.03) wieczór widownia sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie była zarezerwowana dla mieszkanek Warmii i Mazur, które dzień wcześniej świętowały Międzynarodowy Dzień Kobiet. Salę zarezerwował marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin dla pań, które wyróżniają się w pracy zawodowej i społecznej w instytucjach i organizacjach pozarządowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Prezentem przygotowanym dla gości marszałka był koncert zatytułowany „Bukiet nut” z udziałem pianisty Viacheslawa Zubkowa z Ukrainy, tenora Wojciecha Sokolnickiego oraz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej poprowadzonej tym razem przez amerykańskiego dyrygenta Roberta Cartera Austina.

W programie koncertu znalazły się m.in. Błękitna Rapsodia George`a Gershwina, suita z musicalu Piękna i Bestia autorstwa Alana Menkena, największe przeboje zespołu The Beatles, a także tak znane utwory jak Siboney, Besame Mucho czy Moon River.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl