Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
B-c. | 2017-03-13 12:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Niezwykły Dzień Kobiet w Biskupcu

Olsztyn24
Panie świętowały swój dzień w Biskupcu pod hasłem „Być kobietą”. | Więcej zdjęć »
W sobotę (11.03) każda z sal Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu zamieniona została w pomieszczenie służące przyjemności, rozwojowi albo rozrywce kobiet. Panie świętowały swój dzień pod hasłem „Być kobietą”.

Sylwia Malinowska, finalista programu Masterchef, dzieliła się swoimi kulinarnymi sekretami z biskupczankami. Stylista fryzur Marcin Kunka podpowiadał najlepsze uczesania i sam układał paniom włosy. Na dobre rady połączone z praktycznymi ćwiczeniami mogły liczyć także miłośniczki makijażu pod fachowym okiem Kamili Jodko.

- Panie zadawały bardzo ciekawe pytania, zaskoczyły mnie swoją widzą i kreatywnością – komentowała po swoich warsztatach Agata Bałdyga, stylistka. – To były jedne z najbardziej merytorycznych spotkań, jakie prowadziłam.
R E K L A M A
banner
Dr hab. Anita Frankowiak, dyplomowany coach, uczyła w Biskupcu motywacji i relaksu. – Ciekawe panie, dobra energia, przyjemnie i pożytecznie spędzony czas. Takie są moje wrażenia z wizyty w Biskupcu – mówiła.

„Niezwykły Dzień Kobiet” w Biskupcu był taki naprawdę dla dwóch pisarek: Katarzyny Enerlich i Wioletty Sawickiej, które pierwszy raz wspólnie zmierzyły się z czytelniczkami. – To wyjątkowe spotkanie autorskie. Kobieca siła skumulowała się i przez to, że występowałyśmy we dwie, jaki i przez to, że w ten sposób fetowałyśmy nasze święto – komentowały autorki.

Aby utrwalić radosne chwile w Centrum Kultury powstało studio fotograficzne. Panie mogły zapozować, przebrać się, powygłupiać lub po prostu utrwalić swój uśmiech na zdjęciach wykonywanych przez profesjonalistę. – W Biskupcu są naprawdę fajne kobiety – przyznał z uznaniem Janusz Bachmura, fotograf.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla pań były darmowe. Całe, trwające do wieczora spotkanie prowadził Wojciech Jermakow. Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach, sesjach czy pokazach nie brakowało. Wieczór zwieńczył seans „Kina na Dzień Kobiet” w hali widowiskowej Centrum Kultury.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl