Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-03-13 17:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Największa impreza imieninowa w Olsztynie!

Olsztyn24
Krystyny pod olsztyńskim ratuszem | Więcej zdjęć »
Takiej imprezy imieninowej w Olsztynie jeszcze nie było! W stolicy Warmii i Mazur swoje imieniny świętuje dzisiaj (13.03) blisko 400 Krystyn. Panie przyjechały do Olsztyna na 21. Ogólnopolski Zjazd Krystyn, zorganizowany przez zarejestrowane w Katowicach Stowarzyszenie Krystyn im. Krystyny Bochenek.

Niektóre z pań przyjechały do Olsztyna już w sobotę, wykorzystując te kilka dni jakie pozostały im do imienin na zwiedzanie miasta i regionu oraz na towarzyskie spotkania. Wczoraj wzięły udział w imieninowej kolacji w Hotelu Omega. Ale kulminacyjny moment zjazdu nastąpił dzisiaj, 13 marca, w dniu imienin Krystyny.

Od południa Krystyny zbierały się pod olsztyńskim ratuszem, by pół godziny później, prowadzone przez Uniwersytecką Orkiestrę Dętą UWM przemaszerować w barwnym i rozśpiewanym pochodzie na Stare Miasto. Imieninowa uroczystość rozpoczęła się dokładnie o godz. 13.13 odegraniem przez trębacza hymnu Krystyn. Potem było przemówienie prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, wymiana pamiątkowych suwenirów i koncert Kapeli Jakubowej. Jak bawiły się Krystyny w Olsztynie można zobaczyć na naszych zdjęciach i filmie.
R E K L A M A
banner
Po południu Krystyny spotkały się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej z pochodzącą z Olsztyna Izabelą Trojanowską i marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem - patronem honorowym zjazdu Krystyn w Olsztynie. Imieninowe uroczystości zakończył koncert w wykonaniu orkiestry symfonicznej olsztyńskiej filharmonii.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~xxx / 2018-03-15 09:07
To czemu Ewy nie wezmą sprawy w swoje ręce i nie założą podobnego stowarzyszenia, aby organizować Święto Ew???
~ewa / 2018-03-14 08:34
Szkoda, że nie mam takiego imienia! Piękny, pozytywny manifest radości! Takich pozytywów w ponurym Olsztynie brakuje.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
21. Ogólnopolski Zjazd Krystyn w Olsztynie (2)

13-03-2018

image galeria
21. Ogólnopolski Zjazd Krystyn w Olsztynie (3)

13-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl