Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Piotr Serbintowicz | 2018-03-28 16:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie z „Chemika” kolejny raz z indeksami Politechniki Gdańskiej

Olsztyn24
Uczestnicy konkursu „Wygraj indeks” | Więcej zdjęć »
W sobotę (24.03) w Gdańsku, odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowany przez Wydział Chemii Politechniki Gdańskiej. Uczennica klasy 4 Technikum Chemicznego Analizy Chemicznej Aleksandra Dreksler oraz uczeń 2 klasy tegoż technikum Robert Orzoł pomyślnie rozwiązali test II etapu i zostali Laureatami konkursu, co jest równoznaczne ze zdobyciem indeksów Politechniki Gdańskiej.  

Oprócz laureatów do II etapu zakwalifikowali się również uczniowie klas trzecich technikum: Mariola Ciechacka, Gosia Kosiewska, Bartosz Jastrzębski, uczniowie klas pierwszych: Oskar Brzostek, Dawid Kozłowski oraz uczeń klasy drugiej technikum Bartosz Trojanowski. Bartosz Trojanowski już w pierwszej klasie wywalczył indeks Politechniki Gdańskiej i ponownie próbował swoich szans w konkursie.

Uczniów przygotowywała i towarzyszyła w ich zmaganiach o indeks Barbara Lasota, nauczycielka chemii w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~Szymon / 2018-03-29 18:17
ten rudy fajny
~wot / 2018-03-28 20:46
Dobry nauczyciel + zdolni i pracowici uczniowie = petarda. Gratuluję sukcesów.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl