Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-04-13 12:25 | Rozmiar tekstu: A A A

W Biskupcu rozegrano szachowy turniej o Puchar Starosty Olsztyńskiego

Olsztyn24
Turniej szachowy o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego (fot. archiw. UM Biskupiec - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół w Biskupcu, w środę (11.04), odbyły się II Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Młodzi szachiści rywalizowali o Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego.

Do turnieju zgłosiło się dziewięć zespołów. Były to: 2 drużyny reprezentujące Zespół Szkół w Biskupcu, Zespół Szkół w Olsztynku, Zespół Szkół w Dobrym Mieście, Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach, Zespół Szkół w Reszlu, XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie oraz 2 drużyny reprezentujące I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie.

Puchar Przechodni Starosty Olsztyńskiego obroniła drużyna XII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, II miejsce przypadło I drużynie I Liceum Ogólnokształcącemu w Mrągowie, zaś III miejsce wywalczyła drużyna nr II gospodarzy mistrzostw, czyli Zespołu Szkół w Biskupcu. Tuż za podium znalazła się I drużyna biskupieckiego Zespołu Szkół.
R E K L A M A
banner
Turniej otworzyli: wicestarosta olsztyński Andrzej Abako i drektor ZS w Biskupcu Krzysztof Janczara, a rywalizację podsumował i nagrody wręczył warmińsko-mazurski kurator oświaty Krzysztof Marek Nowacki. 

Puchar za II miejsce w turnieju oraz drobne nagrody ufundował burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl