Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-04-14 16:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Partia Razem przedstawiła pierwsze ustalenia przedwyborcze

Olsztyn24
| Więcej zdjęć »
Podczas trwającego właśnie weekendu w Olsztynie odbywa się Rada Krajowa Partii Razem, która przygotowuje się do mających nastąpić na jesieni bieżącego roku wyborów samorządowych. W związku z powyższym działacze tej partii zaprezentowali dzisiaj (14.04) lokalnym mediom główne założenia programu wyborczego oraz informację, o jakie mandaty będą się ubiegać w regionie jej przedstawiciele.

Przedstawiciele Razem chcą wystawić swoich kandydatów do sejmików wojewódzkich stawiając przed nimi zadanie walki o poprawę stanu komunikacji miejskiej w regionie, podniesienie płac i ograniczenie działalności podwykonawców ze względu na niskie pensje, które podwykonawcy proponują swoim pracownikom i niepewność zatrudnienia. Kolejnymi na liście spraw do załatwienia są bezpłatne żłobki i przedszkola oraz rozwinięcie i polepszenie opieki nad seniorami.

Zapytani przez nas uczestnicy konferencji o wystawienie kandydata na stanowisko prezydenta Olsztyna i radnych Rady Miasta Olsztyna oświadczyli, że rozmowy na ten temat nadal trwają i ustalenia w tej sprawie zostaną przekazane do publicznej wiadomości najwcześniej pod koniec czerwca.
R E K L A M A
banner
Więcej w zapisie wideo konferencji z udziałem członków Zarządu Regionu Partii Razem Małgorzaty Matuszewskiej-Boruc i Bartosza Gruceli oraz Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, członkini Zarządu Krajowego Razem.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [4]
~Zocha / 2018-04-16 22:00
Jesteście nadzieją, więcej odwagi i czadu.
~krzysztof / 2018-04-16 11:38
kolejne lewctwo
~prawda / 2018-04-15 14:11
Partia Razem, to długo oczekiwana zmiana w polityce, ogarnięci ludzie b3z złodziejskich instynktów.
~Mieszkaniec / 2018-04-14 17:33
"Partia Razem" to nic innego jak komunistyczna bojowka 3RP
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa Partii Razem w Olsztynie [14.04.2018]

14-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl