Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
TL | 2018-04-18 19:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Koszulki klubów piłki ręcznej na wystawie w Muzeum Sportu

Olsztyn24
Adam Malina (fot. Paweł Piekutowski)
Olsztyńskie Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego zaprasza na wernisaż wystawy koszulek klubów piłki ręcznej. Otwarcie wystawy zaplanowano na 26 kwietnia (czwartek) o godz. 17.30 w siedzibie muzeum - Hali Widowiskowo-Sportowej Urania przy al. Piłsudskiego 44 w Olsztynie (II piętro).

Właścicielem koszulek jest Adam Malina, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, zawodnik Szczypiorniaka Olsztyn oraz reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej.

Adam Malina od dziecka związany jest ze sportem. Zainteresowanie sportem zaszczepili w nim rodzice. Wielkie wydarzenia sportowe są „świętem rodzinnym”, które wspólnie przeżywają.
R E K L A M A
banner
Piłka ręczna to dla Adama sport numer jeden, zaraz po piłce nożnej. I dlatego zrodziła się w nim pasja do kolekcjonowania koszulek sportowych, które są bardzo trudne do zdobycia. Na rynku jest ich niewiele. Rzadko sprzedaje się je jako gadżety.

Na wystawie zaprezentowanych zostanie ok. 50 koszulek polskich zespołów piłki ręcznej oraz trykoty kadry narodowej.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl