Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-04-23 21:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Quiz Literacki z MBP

Olsztyn24
Nagrodzeni w konkursie | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbył się dzisiaj (23.04) ogólnomiejski test sprawdzający wiedzę z zakresu literatury - Olsztyński Quiz Literacki.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła książkomaniaków w wieku 13+ do udziału w teście sprawdzającym wiedzę z zakresu literatury z okazji obchodzonego dzisiaj Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Uczestnicy quizu musieli pisemnie udzielić odpowiedzi na 32 pytania (ich treść i prawidłowe odpowiedzi dostępne są w relacji wideo ze spotkania.

Zwyciężczynią quizu z liczbą 25 punktów została Joanna Piotrowska. Kolejne miejsca przyznano ex aequo (II i III) oraz rozlosowano 5 nagród pocieszenia między pozostałymi uczestnikami.
R E K L A M A
banner
Dzisiejszy quiz nie był ostatnim wydarzeniem w ramach trwających od piątku obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskichw MBP. Już jutro w Planecie 11, o godzinie 17.00, odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Kassem, laureatem licznych nagród, opiekunem Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu.

Zapraszamy!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olsztyński Quiz Literacki w MBP

24-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl