Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Halina Ławczyńska | 2018-04-30 21:33 | Rozmiar tekstu: A A A

The best of Moderato

Olsztyn24
Moderato (fot. Halina Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się wczoraj (30.04) koncert Zespołu Wokalnego Moderato pod kierunkiem nowego prowadzącego Piotra Serbintowicza.

Koncert odbył się w stylu the best of. Zespół zaprezentował najpiękniejsze utwory ze swojego bogatego repertuaru.

W programie wieczoru znalazło się czternaście piosenek, m.in. „Padam Padam”, „Dzień Dobry Piosenki” i wiązanki - krakowska oraz rzeszowska.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [4]
~Wiesław Korniejczyk / 2018-05-04 09:53
Jestem członkiem tego zespołu i cieszę się, że się Państwu podobało więc do zobaczenia na kolejnych koncertach zespołu wokalnego MODERATO.
~widz / 2018-05-01 15:29
Jakże się cieszę,że dorobek Pana W.Jarmołowicza jest kontynuowany. Uwielbiam ten Chór!!!I wcale nie jestem stara. Panu Piotrowi Serbintowiczowi życzę co najmniej takiej weny twórczej, pracowitości i zaangażowania jak nasz wybitny Człowiek kultury Olsztyna P. Włodzimierz Jarmołowicz!!!
~kazikjolejnik@gmail.com / 2018-05-01 13:02
W uzupełnieniu dodam, że Moderato wykonało 12 piosenek / Dzień dobry, piosenko, Czumbalalajka, Piosenka przypomni ci, Padam, padam, Niebieska chusteczka, Jedna, jedyna, Czekaj Jonku cztery lata, Złoty pierścionek, Tango damore, Przy kominku, Zostanie ci piosenka i Powrocisz tu /. A na bis Zostań z nami melodio. To pokazuje, jak niezwykle bogaty jest repertuar tego zespołu wokalnego. Zatem do następnego koncertu w MOK-u!
~kazikjolejnik@gmail.com / 2018-05-01 07:04
Wspaniały koncert chóru Moderato dostarczył licznie przybyłej, wiernej, publiczności wielu wzruszeń. Włodzimierz Jarmołowicz ma w nowym kierowniku zespołu, Piotrze Serbintowiczu, godnego następcę. Tak trzymać!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl