Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-05-10 13:02 | Rozmiar tekstu: A A A

Solife`ys mówią „Instyterduce”

Olsztyn24
Grupa artystyczna Solife`ys i goście | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie otwarto wczoraj (9.05) wystawę grupy artystycznej Solife`ys „Instyterduce”.

Grupa artystyczna Solife`ys Magdaleny Dudzik, Marty Derbin i Adama Wyżlica powstała 1 marca 2017 roku. Swoją działalność rozpoczęła wystawą w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach 2 marca 2017 r. Działalność grupy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rozwoju współczesnego świata, rozwijającego swoją wiedzę poprzez kulturę i sztukę nowoczesną oraz współczesną z okresu XX i XXI wieku, która jest uważana za najciekawszą dzięki zjawiskom artystycznym.

Na wystawie zaprezentowano prace członków grupy i wykładowców Instytutu Sztuk Pięknych UWM: Izabelli Janiszewskiej-Obarek, Piotra Obarka, Tondy Kinoko, Marka Szczęsnego, Izydora Borysa, Renaty Zimnickiej-Prabuckiej, Aleksandry Jarockiej, Miłosza Piotrowskiego, Marzeny Huculak, Wioletty Jaskólskiej i Andrzeja Popiela. Łączy ona różne style w sztuce - od działań graficznych po malarstwo i rzeźbę.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy grupy artystycznej Solife`ys „Instyterduce”

10-05-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl