Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Sabina Maria Dąbrowska | 2018-05-17 16:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Zaprezentuj swoją sylwetkę z najpiękniejszej strony

Olsztyn24
Spotkanie z Beatą Salatą w Planecie 11 (fot. Halina Ławczyńska - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Planecie 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyło się dzisiaj spotkanie z Beatą Salatą, ambasadorką urody, specjalistką od autoprezentacji, stylizacji i wizażu.

Z okazji obchodów jubileuszowych Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny oraz zbliżającego się Dnia Matki, z inicjatywy Rady Olsztyńskich Seniorów oraz Planety 11, zostało zorganizowane spotkanie modowe, podczas którego znana ekspertka wizażu i stylizacji Beata Salata doradzała, w jaki sposób ukazać piękno kobiecej sylwetki oraz wskazywała sposoby na odpowiednie dobieranie ubrań, z uwzględnieniem tkanin, faktur i deseni. Stylistka zapoznała obecnych z zasadami odpowiedniego doboru kreacji, mającymi na celu wyrażenie osobowości. Rady stylistki nie ominęły kwestii doboru odpowiednich dodatków, biżuterii do sylwetki, stroju i okazji.

Pani Beata poprzez praktyczne prezentacje rożnych typów sylwetek i wskazanie z merytorycznym uzasadnieniem możliwej stylizacji dała „nowego ducha” i dawkę pozytywnej, twórczej energii. Zachęcała, aby w codziennym życiu pracować nad estetyką wyglądu, a także właściwą prezentacją siebie.
R E K L A M A
banner
Przedstawione przez stylistkę podstawy stylizacji, to kompendium bardzo przydatnej praktycznej wiedzy pozwalającej uwierzyć, że inspirujące piękno można odnaleźć w każdym wieku.

Beata Salata jest trenerem i mistrzem wizażu. Jest stylistką, kreatorem wizerunku, absolwentką sztuki Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Od wielu lat zajmuje się zawodowo stylizacją, wizażem i szkoleniami z zakresu wizażu, stylizacji, kreowania wizerunku i autoprezentacji. Wiedza i wieloletnie doświadczenie, kreatywność, duża wrażliwość artystyczna i estetyczna, a przede wszystkim pasja, gwarantują wysoką jakość działań zawodowych. Kieruje się dewizą: „Być dobrą w swojej dziedzinie i otwarta na wszystko, co nas otacza i wychodzić poza utarte kanony”. Stylistka interesuje się sztuką, fotografią i grafiką. Jej pasją jest kultura i moda, a najbardziej ludzie, których uznanie wysoko sobie ceni. Swoje pomysły czerpie z europejskich stylów i światowych trendów. Zawsze dba o to, aby efekty pracy były oryginalne, ponadczasowe i eleganckie lub awangardowe i nietuzinkowe jeśli jest taka potrzeba.

Sabina Maria Dąbrowska

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl