07:42 27 kwietnia 2024 Imieniny: Felicji, Teofila

Newsroom24 Głos Ludu, informacje czytelników
Marek Wieczorek - trener | 2023-10-23 21:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Grad medali olsztyńskich karateków w Białymstoku

Międzynarodowy Turniej IKO Podlasie CUP (fot. archiw. OKKK) | Więcej zdjęć »

W sobotę (21.10) w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Turniej IKO Podlasie CUP. Zgromadził on ponad 400 zawodników z 32 klubów. Olsztyński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 27 zawodników, którzy łącznie zdobyli 25 medali (11 za kata i 14 za kumite).

Dzięki temu wynikowi OKKK zajął w turnieju trzecie miejsce drużynowo.

W kategorii Kata:

1. miejsca zajęli: Izabela Ostrowska, Maksymilian Gierczak, Zuzanna Drężek, Nela Paszkowska, Zuzanna Dąbkowska
2. miejsca zajęły: Sandra Gajko, Liliana Paszkowska, Aisha Ndiaye
3. miejsca zajęły: Ewa Stasiewicz, Oliwia Szwarc, Lila Gajko
Pozostałe osoby, które weszły do tury finałowej to: Kalina Drężek (4.), Adam Wrzesiński (5.), Szymon Frączek (6.)

W kategorii Kumite:

1. miejsca zajęli: Paweł Kwiatkowski, Liliana Paszkowska, Sandra Gajko
2. miejsca zajęli: Nikodem Żukowski, Natan Jurcewicz, Zuzanna Dąbkowska
3. miejsca zajęli: Adam Wrzesiński, Nadia Załuska, Niko Leszek, Nela Paszkowska, Lila Gajko, Aisha Ndiaye, Malwina Otremba, Julia Milewicz.

Przed czołową kadrą z Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate w najbliższym czasie udział w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie.