Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-01-10 11:27 | Rozmiar tekstu: A A A

„Konkurs dla Orkiestry” przygotowała SP3 na 23. Finał WOŚP

Olsztyn24
Podczas imprezy nie zabrakło konkurencji sportowych (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Olsztynie odbył się wczoraj (9.01) „Konkurs dla Orkiestry”. Przygotowali go i poprowadzili nauczyciele języka angielskiego - Tomasz Rusak i Izabella Żuk-Zdziarska, zaś jego uczestnikami byli uczniowie klas czwartych.

Po wprowadzeniu w zasady konkursu reprezentanci klas zajęli miejsca przy stolikach i zaczęła się pierwsza część quizu, podczas której należało odpowiedzieć na pytania dotyczące Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za poprawne odpowiedzi uczniowie zdobywali punkty. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą dotyczącą WOŚP.

Nie zabrakło też konkurencji sportowych, w których liczyła się zręczność i szybkość. W ch trakcie słychać było gorący doping kolegów i koleżanek zawodników. Najwięcej punktów zgromadziła klasa IV b i tym samym otrzymała honorowy tytuł Mistrza Konkursu.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl