Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-01-12 10:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Prosto z serca z MOK dla WOŚP

Olsztyn24
Podczas imprezy były licytowane m.in. batikowe portrety autorstwa Iwony-Bolińskiej Walendzik | Więcej zdjęć »
Jednym z wieloletnich organizatorów finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie jest Miejski Ośrodek Kultury. I podczas tegorocznej (11.01) odsłony tej ogólnopolskiej imprezy charytatywnej, jako główny organizator, zaproponował wiele atrakcji, z których można było skorzystać w Galerii Rynek MOK, mieszczącej się na olsztyńskim Starym Mieście.

Już od godziny 12.00 galerię odwiedzali goście, aby między innymi zobaczyć występ artystyczny Teatru „Harmonia”, wziąć udział w loterii fantowej przygotowanej przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień, skosztować słodkości przygotowanych przez szefa kuchni Romana Rogalę, czy też skorzystać z porad makijażowych lub masażu dłoni oferowanych przez słuchaczy Szkoły Policealnej im. Zbigniewa Religi. A wszystko to okraszone licytAkcjami pod okiem wolontariuszy WOŚP, podczas których można było nabyć m.in. orkiestrowe torby i obrazy z wystawy „Firma portretowa” olsztyńskiej artystki Iwony Bolińskiej-Walendzik.

Galeria Rynek MOK jest stałym punktem na olsztyńskiej mapie przyjaznych Orkiestrze miejsc, dlatego też „dorobiła się” już pokaźnego grona hojnych darczyńców fantów (prym wiodą artyści, którzy co roku przekazują swoje prace) oraz stałych licytujących. Dlatego przy każdym finale udaje się w tym miejscu zebrać sporą sumę. To właśnie do tego miejsca przywędrowała wczoraj też niecodzienna darowizna -10 kg groszowych monet, które darczyńca zbierał przez ostatni rok.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Prosto z serca - impreza dla WOŚP w Galerii Rynek MOK

11-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl