Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-01-12 10:58 | Rozmiar tekstu: A A A

Prosto z serca z MOK dla WOŚP

Olsztyn24
Podczas imprezy były licytowane m.in. batikowe portrety autorstwa Iwony-Bolińskiej Walendzik | Więcej zdjęć »
Jednym z wieloletnich organizatorów finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie jest Miejski Ośrodek Kultury. I podczas tegorocznej (11.01) odsłony tej ogólnopolskiej imprezy charytatywnej, jako główny organizator, zaproponował wiele atrakcji, z których można było skorzystać w Galerii Rynek MOK, mieszczącej się na olsztyńskim Starym Mieście.

Już od godziny 12.00 galerię odwiedzali goście, aby między innymi zobaczyć występ artystyczny Teatru „Harmonia”, wziąć udział w loterii fantowej przygotowanej przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień, skosztować słodkości przygotowanych przez szefa kuchni Romana Rogalę, czy też skorzystać z porad makijażowych lub masażu dłoni oferowanych przez słuchaczy Szkoły Policealnej im. Zbigniewa Religi. A wszystko to okraszone licytAkcjami pod okiem wolontariuszy WOŚP, podczas których można było nabyć m.in. orkiestrowe torby i obrazy z wystawy „Firma portretowa” olsztyńskiej artystki Iwony Bolińskiej-Walendzik.

Galeria Rynek MOK jest stałym punktem na olsztyńskiej mapie przyjaznych Orkiestrze miejsc, dlatego też „dorobiła się” już pokaźnego grona hojnych darczyńców fantów (prym wiodą artyści, którzy co roku przekazują swoje prace) oraz stałych licytujących. Dlatego przy każdym finale udaje się w tym miejscu zebrać sporą sumę. To właśnie do tego miejsca przywędrowała wczoraj też niecodzienna darowizna -10 kg groszowych monet, które darczyńca zbierał przez ostatni rok.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Prosto z serca - impreza dla WOŚP w Galerii Rynek MOK

»

11-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl