Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-01-12 13:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Jeździli z mistrzem, by wspomóc Orkiestrę

Olsztyn24
Jazda z Mistrzem 2015 | Więcej zdjęć »
W ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Automobilklub Warmiński zorganizował wczoraj (11.01) imprezę pod nazwą Jazda z Mistrzem. Każdy, kto do orkiestrowej puszki wrzucił datek, mógł usiąść obok kierowcy rajdowego i poczuć się jak jego pilot.

Organizator wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy po raz 21. Jak poinformował Wojciech Fijałkowski, dyrektor 21. Jazdy z Mistrzem, przez poprzednie edycje imprezy zebrano około 180 tys. złotych.

Sztab dowodzenia Jazdy z Mistrzem mieścił się przy skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiego, 11 Listopada i Skłodowskiej-Curie. Trasa zaś została wyznaczona po ulicy Nowowiejskiego. W imprezie zapowiedzieli udział kierowcy rajdowi: Zbyszek Staniszewski, Robert Kocik, Sebastian Chrzanowski, Tomek Kołodziejek, Adam Dowgird w Polonezie pamiętającym czasy Mariana Bublewicza, a także Radek Typa, Marcin Kurp oraz Sebastian Rozwadowski i Daniel Siatkowski.
R E K L A M A
banner
Rajdowcy wraz z Wojciechem Fijałkowskim prowadzili licytacje gadżetów rajdowych i i przejazdów z mistrzami kierownicy. W czasie imprezy zlicytowano m.in. paczkę-niespodziankę przygotowaną przez Radka Typę.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
21. Jazda z Mistrzem w Olsztynie

11-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl